Loading color scheme

Vyrábíme domovní dveře přesně podle Vašich přání

Každé domovní dveře od Internormu jsou unikátní. Neboť každé domovní dveře jsou vyrobeny na míru a přesně podle Vašich představ. Vybírat můžete z pěti systémů hliníkových dveří a dvou systémů dřevohliníkových dveří s nespočtem modelů. Domovní dveře si můžete vytvořit přesně podle svých představ. Jakmile se rozhodnete, zda zvolíte celoplošné dveřní křídlo nebo dveře se skleněným výřezem, můžete dál vybírat požadované boční díly, nadsvětlíky, kliky, barvy atd. Nabídka je neomezená.

Naše domovní dveře jsou k dostání v nejrůznějších designech, tak aby odpovídaly stylu Vašeho domu a oknům Internorm. Abyste v bohaté nabídce vstupních dveří našli vhodný model co nejrychleji, rozdělili jsme jednotlivé typy konstrukce do čtyř designových stylů.

Velký důraz klademe přirozeně na kvalitní zpracování a montáž vyzkoušených bezpečnostních závor. Naše dveře sice nejsou klasickými bezpečnostními dveřmi, které bychom očekávali třeba u vstupu do trezoru v bance, ale přesto jsou díky kvalitnímu systému závorování atestovány do stupně RC2, a zajišťují tedy vynikající ochranu před vloupáním.


 

Hliníkové vchodové dveře

Skvělá ochrana před vloupáním s krásným designem – to Vám nabízejí hliníkové vchodové dveře od Internormu.  Díky sériově dodávanému pětibodovému závorování renomovaného výrobce KFV jsou tyto vstupní domovní dveře bezpečné proti vloupání. Vybírat si můžete z široké palety modelů dveří. Barvy, kliky a skla můžete volit přesně podle Vašich představ. Uvnitř dveří se nachází několik vrstev, které zajišťují maximální tepelnou ochranu a silnou zvukovou izolaci.

Hliníkové vchodové dveře můžete samozřejmě doplnit o skener prstů, klávesnici (pro zadávání kódu) a další bezpečnostní prvky. Podrobnější informace najdete pod heslem ochrana proti vloupání u dveří.

Níže uvádíme přehled vzorů výplní vchodových dveří. Přehled je pouze ilustrativní. Aktuální vzory naleznete v nejnovějším katalogu nebo využijte konfigurátor dveří.

Velký výběr modelů vchodových dveří

Hliníkové vchodové dveře Internorm nabízíme v mnoha různých designech. Vchodové dveře s kompaktním dveřním křídlem, s výřezy skla nebo bočními světlíky - vyberte si, jaké dveře se nejlépe hodí k Vašemu domu.

PROHLÉDNOUT
PORTFOLIO


 

Dřevohliníkové vchodové dveře

Dřevo má nezaměnitelný vzhled, vyvolává dojem tepla a útulnosti a výrazně přispívá k příjemné atmosféře. To všechno jsou vlastnosti, které hrají svou důležitou roli i ve vstupní části domu. Neboť právě zde, pokud je předsíň otevřená nebo zkombinovaná s obytným prostorem, je přívětivý vzhled důležitý.

V případě takové stavební situace je ale důležitá také dobrá tepelná izolace, která dokáže zabránit vysokým nákladům na energie a tepelným ztrátám. A právě v tomto ohledu jste u nás na správném místě. Díky kombinaci dřeva, termopěny a hliníku dosahují dřevohliníkové vchodové dveře od Internormu mimořádně dobrých hodnot U a zajišťující vynikající protihlukovou ochranu.

Níže uvádíme přehled vzorů výplní vchodových dveří. Přehled je pouze ilustrativní. Aktuální vzory naleznete v nejnovějším katalogu nebo využijte konfigurátor dveří.

Individuální design vchodových dveří

Každé dřevohliníkové vchodové dveře od Internormu mohou být provedeny v nejrůznějších variantách. Vybírat můžete z vchodových dveří s výřezem skla pro větší prosvětlení interiéru, bočními světlíky, kompaktním dveřním křídlem a z mnoha dalších možností.

PROHLÉDNOUT
PORTFOLIO