Loading color scheme

PROČ JSME PRO VÁS VYBRALI DVEŘE INTERNORM?

Domovní dveře Internorm vyrobíme na míru vašim představám. Vybírat můžete z pěti systémů hliníkových a dvou systémů dřevohliníkových dveří, celoplošných i se skleněným výřezem, u nichž si můžete přizpůsobit boční světlíky a nadsvětlíky, kliky, barvu a skla a sladit si je tak s celkovým rázem vašeho domova.

Dveře hlídají vaše soukromí. Internorm proto klade velký důraz na bezpečnost. Díky kvalitnímu zpracování a bezpečnostním závorám jsou všechny dveře atestovány do stupně RC2, a dokáží tak lépe odolat zlodějům. Vedle masivních dveřních závěsů, cylindrické vložky, znemožňující odvrtání a vyháčkování, a vícebodového závorování lze domovní dveře Internorm zabezpečit i dalšími prvky podle vašich potřeb.

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE INTERNORM BEZPEČNOST S KRÁSNÝM DESIGNEM

Hliníkové vchodové dveře Internorm se vyznačují moderním designem, extrémně dlouhou životností a snadnou údržbou. Složené jsou z několika vrstev, jež se postarají o maximální tepelnou a zvukovou izolaci. Před vypáčením je chrání pětibodové závorování od renomované značky KFV, které můžete doplnit o skener prstů, kódovací zámek a další bezpečnostní prvky.

 

Více o hliníkových dveřích Internorm

DŘEVOHLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE INTERNORM STYLOVÉ A SE SKVĚLOU IZOLACÍ

Dřevohliníkové vchodové dveře Internorm budou elegantní branou do domu, jež na vaše návštěvy udělá dojem. Umí navodit útulnou a přívětivou atmosféru už ve vstupní části domu. Díky kombinaci dřeva z trvale udržitelného lesního hospodářství, termopěny a hliníku jsou perfektní i pro nízkoenergetické a pasivní domy.

VÍCE O DŘEVOHLINÍKOVÝCH DVEŘÍCH INTERNORM

SLAĎTE OKNA A DVEŘE DO JEDNOHO STYLU

Ke vchodovým dveřím si můžete pořídit i kvalitní okna Internorm a velkoformátové zdvižněposuvné dveře. Postaráme se o veškeré služby – od zaměření a montáže po pravidelný servis. Pro inspiraci se podívejte na realizace našich předchozích projektů.