Loading color scheme

Slide background
Slide background
Slide background

Předokenní žaluzie

Ochrana před pohledy, přehříváním interiéru a zlepšení tepelněizolačních vlastností okna se zachováním možnosti řídit množství světla v interiéru. Předokenní žaluzie nabízíme jak mechanicky ovládané pomocí kliky, tak ovládané elektricky, a to jak pro prodrátované tlačítkové ovládání, tak i radiově řízené. Stanardní elektropohon je motor JA-Soft od firmy Elero s tlumeným dojezdem. Na přání jsou také možné pohony Somfy nebo Geiger.
Důležitou součástí každé předokenní žaluzie jsou lamely. Ty nabízíme ve třech provedeních:

  • tvar C - 80R - 80mm lamela se základním tvarem. Jako jediná z dostupných lamel může být naklápěna i na opačnou stranu
  • tvar V - 80D - 80 mm lamela s obchodním označením RETROLux. Unikátní lamela, která zajistí vedení světla hluboko do interiéru při současné ochraně před teplem.
  • tvar Z - 92Z - 92 mm s těsnicí chlopní. Ze všech dostupných lamel nabízí největší možnost zatmění

 

K ochraně závěsů před poškozením větrem nebo kroupami doporučujeme pořídit současně se žaluziemi i čidlo větru. Z naší nabídky si můžete vybrat i kombinaci světelného a větrného senzoru. Žaluzie napojené na světelný senzor pomáhají chránit interiér před přehříváním v létě bez vašeho aktivního zásahu, tedy i když nejste doma, nebo když zapomente žaluzie spustit. Naopak v zimě se samočinně spustí a uzavřou na noc, čímž výrazně sníží tepelné ztráty oknem. Přes den se pak žaluzie automaticky vytáhnou a tím pomohou vytápět interiér zdarma díky solárním ziskům.

Schránky a vodicí lišty jsou z taženého hliníku o síle 2 mm a opatřeny kvalitním práškovým lakováním odolným povětrnosti. Je tak zajištěna dlouhá barevnostní stálost. Ta je až 3x delší než u běžně používaného lakování (měřeno Florida testem). 

Předokenní žaluzie dodáváme jak se samonosným kastlíkem, tak se schránkami upevněnými na zeď, nebo i v provedení určeném do připravených překladů.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.