Loading color scheme

Stínící technika Schlotterer

Chcete dovybavit ochranu proti slunci nebo hledáte vhodné řešení pro svou novou budovu? Vnější ochrana před sluncem je nejúčinnější a nejúspornější metoda, pomocí které můžete zajistit příjemné teplotní a světelné podmínky u vás doma. Současně může sloužit jako ochrana soukromí, snížit riziko vloupání nebo vpustit přímé denní světlo do obytného prostoru bez oslnění. 

Schlotterer Sonnenschutz Systeme GmbH je přední rakouský výrobce vnější ochrany před sluncem. Ať už rolety, venkovní žaluzie a sítě proti hmyzu - společnost se sídlem v Adnetu vyvíjí a vyrábí výrobky s nejvyššími standardy kvality. Rozsáhlý sortiment je k dispozici od renomovaných výrobců oken, prodejců oken a prodejců sluneční ochrany. Při hledání individuálního systému ochrany před sluncem vám Rádi pomůžeme. 

Stínící technika Schlotterer je neoddělitelnou součástí našeho portfolia. Jako u všech nabízených produktů i zde preferujeme maximální kvalitu a špičkové technologie a servis. Při rozhodování o nasazení stínící techniky hraje nemalou roli i snadná montáž a údržba, dlouhá životnost a kompatibilita s dodávanými okenními systémy. Vždy pro vás vybereme vhodný typ stínění v závislosti na individuálních potřebách a po důkladné konzultaci. Poradíme se za vás s architektem, bytovým designérem nebo specialistou na stínící techniku tak, aby váš domov byl vždy vašim vysněným místem.

  • Předokenní rolety poskytují ochranu před pohledy z vnějšku, ochranu před přehříváním interiéru v lét

  • Ochrana před pohledy, přehříváním interiéru a zlepšení tepelněizolačních vlastností okna se zachován

  • Textilní rolety (screen rolety) nabízejí ochranu proti oslnění a teplu i dobrý výhled ven. Díky malý

  • Spolehlivá ochrana před hmyzem s dobrým průhledem i průvzdušností. Síťovina z poplastovaného skelnéh