Loading color scheme

Poradenství

 

JAKÁ JSOU VAŠE OČEKÁVÁNÍ?

Ještě než se spolu pustíme do montáže, měli bychom si nejprve ujasnit, co od svých nových oken a dveří očekáváte. Měly by jistě co nejlépe tepelně i zvukově izolovat a také váš domov ochránit před vloupáním. Okna by navíc měla poskytovat dostatek denního světla, jež je důležité pro vaše zdraví.

ZAČNEME VSTUPNÍ KONZULTACÍ

Technologie společnosti Internorm dokáží do posledního detailu splnit všechny vaše představy. Vstupní konzultace je ale nezbytná. Od toho tu jsou naši architekti a odborníci na realizace staveb, kteří zaručí vaši naprostou spokojenost.

VÝBĚR MATERIÁLU JE STĚŽEJNÍ

Pomohou vám vybrat správný materiál: plast, plasthliník, dřevohliník nebo jejich kombinaci, podle toho, kde bude ten který vhodný. Dveře a okna Internorm lze totiž přizpůsobit tak, aby zvenku vypadala stejně.

KRÁSA A BEZPEČÍ RUKU V RUCE

Nezapomínejte ani na bezpečnost. Uhlídat malé dítě stojí spoustu energie. Rodiny proto uvítají sklopná okna či okna s pojistkou proti vypadnutí a uzamykatelné dveřní kliky. Před vloupáním vás uchrání vrstvené bezpečnostní výplně, čidla proti zavření, vícebodové dveřní závory a spousta dalších prvků.

NAŠI ARCHITEKTI VÁM PORADÍ

Architekti vám také poradí, který vzhled a barva oken bude vašemu domu slušet nejvíce. Internorm nabízí 4 jasně vyhraněné styly, od minimalistických, čistých linií po osvědčenou, nadčasovou klasiku s decentními ozdobnými prvky. Je jen na vás, zda zvolíte raději zaoblené, nebo ostré hrany, obyčejná obdélníková okna s mřížkou, nebo velké panoramatické zasklení, dvoukřídlé, nebo raději posuvné dveře. Možností máme spoustu.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Ke všem produktům poskytujeme veškeré služby, od zaměření přes samotnou montáž až po záruční i pozáruční servis. Rádi se s vámi potkáme v naší vzorkovně v Plzni nebo v Praze.

Domluvte si s námi osobní schůzku nebo se můžeme potkat i virtuálně.

Jméno a příjmení*
E-mail*
Vzkaz
ODESLAT